HÍREK - 2023-24-es nevelési év megnyitó ünnepsége

Elkezdődött a 2023-24-es nevelési év, melyet egy Tanévnyitó Ünnepség keretében nyitottunk meg. A Mese Tagóvoda gyermekei és munkatársi közössége és a Philomela kórusunk közösen egy rendhagyó mese”játék” formájában zenével, tánccal, festéssel és kalandozással színesítették a programot.
Az ünnepség során adtuk át az első zeneszobánkat. A művészeti nevelést gazdagító eszköztár a zenei nevelést és a zene gyermekekre gyakorolt hatását kívánja erősíteni.
Továbbra is azon leszünk munkatársainkkal mind a 17 tagintézményünkben, hogy a gyermekek örömmel és tartalmas, tapasztalatot és tudást gazdagító élményekkel töltsék óvodás éveiket, miközben észrevétlenül készülnek fel az iskolás éveikre. Játékra fel!
“Akkor jó a világ, ha jó benne gyereknek lenni!” /Véghelyi Balázs/