CSOPORTOK - Katica

Dajka: Szabó-Káté Nikolett
Pedagógiai asszisztens: Jánni Ferencné, Brigi néni

Vegyes csoport

Csoportszobánk az óvoda emeletén helyezkedik el, világos, barátságos, családias légkörű. Csoportszobánkban a különböző tevékenységeknek külön hely van kialakítva: barkácsasztal, fejlesztő sarok, játszószőnyeg az építkezésekhez, babakuckó, könyvnézegető ill.legosarok, természetsarok. Vegyes csoport vagyunk, csoportunkat a harmónia, családias légkör jellemzi sok humorral, vidámsággal, szeretettel fűszerezve. Legfontosabb feladatunk a különböző csoportból érkező gyerekek integrálása, közösséggé formálása, közös szokás-és szabályrend kialakítása. Csoportunkra jellemző az elfogadó magatartás , a gyerekek szeretik, segítik egymást és felénk is mindig bizalommal fordulnak. Csoportunk összetétele lévén kiemelt figyelmet fordítunk az iskolára való felkészítésre, és valamennyi gyermekünk saját képességeihez mért egyéni fejlesztésre. Célunk, hogy gyermekeink kiegyensúlyozottak, boldogok legyenek és harmónikus légkörben tovább fejlődjenek.