CSOPORTOK - Pillangó (kétnyelvű csoport)

Pillangó, Ismétlő nagycsoport

A csoportban dolgozó óvodapedagógusok:

Miskolczi Boglárka

Erdmann Zsóka

Dajka néni:
barabás Lászlóné Andrea

Angol anyanyelvi lektor:

Anne Cunningham

A 2023/24-es nevelési évben a Pillangó csoport 25 gyermekkel indult. Igazán fiús csoport vagyunk 17 kisfiúval és 8 kislánnyal. Mivel az ismétlő nagycsoportunkba másik óvodából és csoportokból is érkeztek gyerkőcök és sok személyi változás is történt, idén a legfontosabb célunk, hogy megismerjük egymást és egy összetartó közösséget alakítsunk ki. Fontosnak tartjuk, hogy a csoport közös élményszerző programokon keresztül tapasztalhassa meg a körülötte levő világot és szerezzen róla ismereteket, hiszen akkor fejlődik a gyermek leginkább, amikor igazán jól érzi magát.
„A gyermek olyan, mint egy pillangó a szélben. Néhány magasabbra tud repülni, mint mások, de mindegyik a legjobb tudása szerint repül. Miért is hasonlítanád össze őket? Mindegyik más. Mindegyik különleges. Mindegyik gyönyörű.”