CSOPORTOK - Póni (kétnyelvű csoport)

Póni csoport, Nagycsoport

A csoportban dolgozó óvodapedagógusok:

Szloboda-Gulyás Fanni

Roszné Busa Ágnes

Dajka néni:

Bogáncs Zoltánné-Anikó néni

Pedagógiai asszisztens:

Bajkó Zsuzsanna

Angol anyanyelvi lektor:

Rebecca Dolan

A Póni csoportba 25 vidám, érdeklődő, kíváncsi, kedves kisgyermek jár, akik bizony már nagycsoportosok. Hamar eltelt az elmúlt 2év. Sok közös élménnyel gazdagodtunk és kiscsoport óta egyre ügyesebbek, önállóbbak, empatikusabbak lettünk. Ismereteinek sok új dologgal bővültek az elmúlt időszakban. Játékos formában, változatos tevékenységekkel ismerkedünk meg a minket körülvevő környezetünkkel. Az angol anyanyelvi lektorunknak köszönhetően ezekkel angol nyelven is megismerkedünk. Fő tevékenységünk a játék, de szeretünk mozogni, mondókákat mondani, énekelni, alkotni, számolni, mesét hallgatni. A gyermekeknek nyugodt, szeretetteljes, biztonságos környezetet biztosítunk. Fontosnak tartjuk, hogy a kisgyermekek szeressenek óvodába járni és jókedvűen töltsék el a mindennapjaikat a csoportban. A projekteket a gyermekek érdeklődési körének megfelelően tervezzük, építjük fel, melyben minden kisgyermek megtalálja a számára érdekes játékot, tevékenységet, feladatot, ezzel biztosítva egyéni fejlődésüket, önállósodásukat, a személyiségük és a bennük rejlő tehetség kibontakoztatását.