CSOPORTOK - Brumi-Maci (kétnyelvű csoport)

Brumi – Maci

Kiscsoport

A csoportban dolgozó óvodapedagógusok:
Radácsi Judit – Gubacsi Nikoletta Éva

Dajka néni:
Nagy Béláné (Dóra néni)

Pedagógiai asszisztens:
Barta Judit

Angol anyanyelvi lektor:
Chelsea Dinning

Az induló csapatunk 25 fő kismackó, 10 leány és 15 fiú.

Szokás- szabályrendszerünk kialakításával és elsajátíttatásával segítjük a gyermekek szocializációját és a csoportkohézió erősítését.

Az elfogadó, nyugodt, szeretetteli légkör kialakítására törekszünk a Brumi-Maci csoportban, hogy minden gyermek fejlődéséhez megteremtsük a legoptimálisabb alapot.

Fejlesztésüket differenciáltan, egyénre szabottan igyekszünk megvalósítani projekt módszer keretében, változatos, párhuzamos tevékenységek felkínálásával.

Konfliktus kezelésben a győztes-győztes-, illetve a problémamegoldó stratégiát preferáljuk és erre tanítjuk meg a gyermekeket is.

A szülőkkel nyitott, bizalmi, jó viszony kialakítására törekszünk és közös programokkal nyílt napokkal kívánjuk őket megismertetni gyermekeik csoportunkban zajló mindennapi életével.

Maci csoport barlangja:

tágas, fényes, nyitva áll,

a sok kis bocs, minden nap

szeretetet itt talál.

Nálunk játszva okosodhat