CSOPORTOK - Razbóra

Óvodapedagógusok:
Lajkó-Krausz Nikolett
Bernáth Zsuzsanna

Dajka: Bálint Józsefné  (Andi)

„Gyermekeinket nem megvédeni kell az élet nehézségeitől,
hanem alkalmassá tenni őket azok leküzdésére.”
( Gieter György )

A Razbóra csoportban az egyéni fejlődést kiemelten figyelembe véve neveljük, segítjük az iskolai életre való felkészülést. Az önállóságra, kreativitásra, az emberi értékek megbecsülésére való nevelés elsődleges szempontként jelenik meg a mindennapokban. A változatos világ megismerése, a mozgásban való szabadság erősítése, a természet szeretete sem kerül háttérbe a csoport életében. Nyitottak vagyunk az új csodák felfedezésére. Ehhez élményszerző tevékenységeket kínálunk a gyermekeknek óvodán belül és kívül is.
Célunk, hogy a gyermekeink kiegyensúlyozott, nyílt, magabiztos, őszinte kis emberekké váljanak.
Valljuk, hogy az óvodai nevelés sikerének kulcsa a szülők és az óvodapedagógusok maximális, megértő, szoros együttműködésén alapszik. A gyermekek elsődleges, legfontosabb természetes közege a család, csak második az intézményes nevelés. A gyermek nevelése elsősorban a szülő felelőssége, mi pedig szakmailag megalapozott pedagógiai módszerekkel egészítjük ki.

Zsuzsa néni

Niki néni