CSOPORTOK - Pisztráng

Feketéné Sotkó Andrea
Éri Georgina

Dajka: Palotai Melinda

“A gyereknevelés és tanítás során az a legfontosabb, hogy egy gyerek mindig tudja, akkor is szeretik őt, ha nem tökéletes, és hogy ezen képes javítani. Ez olyan bizalom a felnőtt részéről, amit minden korú gyermek megérez. Hogy hisznek benne. Tévedhet és hibázhat. Nem kell tökéletesnek lennie. A világ sem az.”
(Tari Annamária)

A Pisztráng csoportban azon vagyunk, hogy érzelmi biztonságot teremtsünk, és ezáltal minden kis egyéniség belső értékeit, személyiségét kibontakoztassuk, és egyéni bánásmódban részesítsük. Azt valljuk, hogy a gyermekek szívéhez és lelkéhez a legbiztosabb út a harmonikus és szeretetteljes környezeten keresztül vezet. Szemléletünkben minden gyermek egy kis palántaként kerül be az óvodába, és célunk, hogy értékeiket nagy gondossággal és szeretettel öntözzük, hogy az évek során fokozatosan kivirágozzanak.

Andi néni

Gina néni