CSOPORTOK - Maci

Óvodapedagógusok: Juhász Marianna (Mariann néni), Müller Lászlóné (Noémi néni)

Dajka : Prepok Zoltánné (Éva néni)

Pedagógiai asszisztens: Varga-Kiss Szilvia (Szilvi néni)

Kis mackóink kisebbek vagy nagyobbak, hasonlók, mégis mások, egyediek.

Nap, mint nap Mariann néni szívesen mesél az állatokról, a természet változásairól. Számol, tervez, szervezi a kirándulásokat, mozgásos játékokat.

Noémi néni a mesék világába varázsolja a kis mackókat, sokat dalol, táncol velük.

A mindennapokban Éva néni, kedvenc dajka nénink és Szilvi néni pedagógiai asszisztensünk segíti munkánkat, akik kézügyességükkel az ábrázoló tevékenységekben jeleskednek. Szilvi néni támogatja a csetlő-botló mackókat, hogy olyan ügyesek legyenek, mint társaik.

Éva néni a növények gondozását, kiskertünk szépítését, a madarakról való gondoskodást mutatja meg a gyerekeknek. Mindannyiunk szívügye, hogy a gyerekek szívesen vegyenek részt az óvodai életben, kedveljék és segítsék egymást, figyeljenek társaikra és a felnőttekre.