HÍREK - KerekKocka műhely- május 24.

Kedves Szülők!
A soron következő KerekKocka műhely foglalkozásunkat “Melyiket válasszam?” címmel, a legutóbbi szülői fórum folytatásaknt szervezünk meg.
Ezúttal a legutóbbi szülői fórumon előadó szakemberek tartanak saját élményű terápiás foglalkozásokat. A szülői műhelyben három féle terápiás foglalkozáson vehetnek részt és tapasztalhatják meg azok jótékony, fejlesztő hatásait. Ezzel az élménnyel, talán könnyebb lesz a választás gyermekeik számára!
Sok szeretettel várunk minden szülőt, aki úgy érzi gyermekével kapcsolatban, hogy “nem fér bele a dobozba”, illetve támogatást, segítséget keres!
A foglalkozás helyszíne: Vizafogó Tagóvoda, 1138 Budapest, Vizafogó sétány 4.
Időpont: 2023. május 24. szerda 17.00.
A részvétel regisztrációhoz kötött, melyet az alábbi linken tehetnek meg:https://ovoda.bp13.hu/ovipanel/login . Belépés után a menüsor események fül- Intézményi szűrő, Egyesített Óvoda- alatta időpontok- kijelőlni a KerekKocka lehetőséget.