HÍREK - 2022. szeptember 16. Mobilitás Napja

2022.09.16.

Bringázz a Mese oviba!

Bringás reggeli!

Az idei évben is szeptember 16-22 között kerül megrendezésre az Európai Mobilitási Hét és Autómentes nap. Ennek alkalmából, BRINGÁS REGGELI kezdeményezéssel vártuk a Mese Oviba kerékpárral érkező családokat, szeptember 16-án 7.00-9.00 között.

Az esemény biztonságos lebonyolítása érdekében az óvoda körüli körforgalmat a rendőrök lezárták, s lehetővé tették a családok számára, hogy néhány kört megtegyenek a kedvenc óvodájuk körül. A Bringa Ponton átvehették a kerékpárral érkezők a reggelit, hűtőmágnest, vmint a kivonuló motoros rendőr által felajánlott meglepetéseket. Egy fotó erejéig bárki kipróbálhatta a rendőrmotort.

A Bringázz a Mese oviba! kampányunk olyan jól sikerült, hogy az oviba járó gyerekek és családjaink kb fele érkezett ezen a napon kerékpárral!

Köszönjük Nektek az aktív együttműködéseteket!