MESE ÓVODA

Óvodánk Budapest XIII. kerületében, a Fiastyúk utca és a Rákos-patak között helyezkedik el, főépülete 1960-ban épült és 1975-ben bővítették. A környék kellemes kertvárosi jellegű. Intézményünk jelenleg hét, - többségében részben osztott- csoporttal működik.  Csoportszobáinkat igyekeztünk esztétikusan, barátságosan a gyermekeink és a programunk igényeinek megfelelően berendezni. A sószoba az óvoda teljes nyitva tartása alatt a szülők és gyerekek rendelkezésére áll.

Udvarunk kicsi, de árnyas fái alatt a játékok biztonságos, kellemes játéklehetőséget nyújtanak gyermekeink számára. Egy élménygazdag óvodát igyekszünk kialakítani, ahol a gyermeket körülvevő személyi és tárgyi környezet meghatározó.

AKTUÁLIS

Puzzle darab

Testvérintézményünk

A Mese Tagóvoda és a székelyudvarhelyi Eszterlánc Napköziotthonos óvoda testvérintézmények lettek immár hivatalosan is. Ebben a nevelési évben látogatást is tettek egymás intézményeiben, ahol szakmai tapasztalatcserére, közös beszélgetésekre és vendéglátásra is sor került. Bízunk benne, hogy egy hosszú közös szakmai út, egymás támogatása fog megvalósulni a jövőben! ...