HÍREK - Az év pedagógusa 2021.

Az Év Pedagógusa Díj egyik díjazottja 2021-ben
2007. júniusától dolgozik az Egyesített Óvoda Vizafogó Tagóvodájának nevelői közösségében óvodapedagógusként.
Pedagógiai munkáját a folyamatos tanulás, szakmai, módszertani fejlődés, a képzés és az önképzés iránti igény jellemzi. Célja a gyermekek fejlődésének elősegítése, a gyermekek egyediségéhez legjobban illeszkedő eszközökkel és módszerekkel. Pedagógiai gyakorlatában a kezdetektől fogva nagy hangsúlyt fektet a kiemelt figyelmet, különleges bánásmódot igénylő gyermekek együttnevelésének hatékony támogatására.
2004-ben másoddiplomát szerzett a Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolán tanulásban akadályozottak pedagógiája szakon. Kiemelt figyelmet fordít a mozgásfejlesztésre, mozgásterápiák alkalmazására a tanulási nehézségek megelőzésében és oldásában.
2017. szeptemberétől fejlesztőpedagógusként majd gyógypedagógusként támogatja a nevelőközösség szakmai munkáját, segíti és koordinálja az intézmény integrációs tevékenységét.
Lelkesedése, innovatív szemlélete, közvetlen személyisége, feladatvállalása meghatározó az intézmény arculatának alakításában.
A Szociális, Egészségügyi és Művelődési Bizottság döntése alapján „Az Év Pedagógusa” díj 2021. évi kitüntetettje: Kulcsárné His Erzsébet óvodapedagógus.
Az év pedagógusa