CSOPORTOK - Pillangó

Pillangó csoport bemutatása

3-4 évesek csoportja vagyunk. A mindennapjaink vidáman és jó hangulatban telnek el. A délelőttök során sokat játszunk, de közben igyekszünk, sok új ismeretet is szerezni, tapasztalatokat gyűjteni. Nagyon szeretjük a drámajátékon keresztül való varázslást, mesehallgatást, énekes játékokat, a jógás mozgáselemeket. Ismerkedünk az óvodával, az óvodai és a csoportbeli szokásokkal, hagyományokkal, zöld és a jeles napokkal is mivel Zöld és Madárbarát ovi vagyunk. Fontosnak tartjuk az érzelmi intelligencia fejlesztését, az önállóságra való nevelést, a szabad játék támogatását, a gyermekek pozitív megerősítését. Csoportunk egy összetartó jó kis közösség, melyben minden mindenki igyekszik megtalálni a neki megfelelő helyet és kisbarátokat.

Óvodapedagógus

• Osváth Emese