CSOPORTOK - Maci

Maci csoport bemutatása

Homogén csoportunkban 5-6 éves korú gyermekeket nevelünk, melyben a szeretetteljes légkör és a családias hangulat kialakítására törekszünk. Fontosnak tartjuk, hogy a gyermekek szeressenek óvodába jönni, ezért nap mint nap új élményekkel várjuk őket. A sokrétű tapasztalatszerzés mellett fontosnak tartjuk az egészséges életmódra és a környezettudatosságra nevelést. Nagy hangsúlyt fektetünk a kiegyensúlyozott érzelmi nevelésre, mindig szem előtt tartva az anyanyelvi- és az értelmi nevelést is. Óvodánkban kiemelten fontos a testmozgás, a mozgás szeretetére nevelés. Projektmódszer által valósítjuk meg az ismeretek, élmények feldolgozását, nagy hangsúlyt fektetve a szabad játéktevékenységre. Csoportunkban kiemelten foglalkozunk hagyományainkkal, zöld, jeles napjainkkal. Gyermekeink harmonikus fejlődéséhez, egyéni képességeik kibontakoztatásához megfelelő, barátságos környezetet igyekszünk biztosítani.

Óvodapedagógus

• Pásztorné Janisovszki Andrea