CSOPORTOK - Kincskereső

Taalbad. Groep 2. Dit boekje is van: - PDF Gratis download
Óvónénik: Ferenczyné Rácz Krisztina és Varga Zsuzsanna
Dajka: András Ágnes

„Meg kell tanulnunk a gyermekek szemével látni és fülével hallani, meg kell tanulnunk a gyermekek élményvilágának a szintjén beszélni.
Meg kell tanulnunk mindenekelőtt azt, hogy ráálljunk a gyermek érzelmi hullámhosszára, megéljük emocionális történéseit, elfogadjuk vágyait, tiszteljük fantáziáját s mindezzel elősegítjük a szabad kommunikációt, a nyitott személyiség kibontakozását.
Ennek feltétele pedig nem kevesebb, mint a gyermekbe vetett bizalom, az iránta érzett felelősség, amelyből nyílt és derűs légkörben, ésszerű szabályok között, a gyermek felelőssége is kicsírázik.”
(Mérei Ferenc)

Úgy véljük, hogy a gyermekkor évei azok az esztendők, amelyben a gyermek a legérzékenyebb, legfogékonyabb. Amit oda elültetünk, az ott marad, azt aligha lehet valaha is onnan kipusztítani. Emiatt köszönjük a belénk vetett bizalmukat, amelyet nagy felelősséggel igyekszünk meghálálni.

Oklevél népi játék napja_2021_13. ker. Egyesített Óvoda Mese Tagóvoda-Kincskereső csoport