HÍREK - Mesi műhely a Zöld Ág Oviban

Az IllaBerek tekergő ösvényei
Az IllaBerek tekereg – kanyarog és én megyek vele.
Kavalecz Angéla meghívására érkeztem a Zöld Ág Tagóvodába , Újlipótvárosba egy szép novemberi napon. Angéla arra kért, hogy személyesen meséljek az IllaBerek kártyákról: hogyan használom őket, milyen lehetőségeket ad az óvodapedagógusoknak a mindennapi óvodai életben.
Olyan helyre csöppentem, ahol “ zöldnek lenni” nem elcsépelt közhely, hanem nap mint nap tettekben jelenik meg. Nem kipipálni való kötelező feladat, hanem közös szívügy.
17 csodálatos nyitott, kíváncsi pedagógussal tártuk fel az IllaBerek játékaiban rejlő lehetőségeket és a nap végén az új pedagógiai utak örömével és kincseivel indultunk haza.
Hálás vagyok az IllaBereknek, hogy ilyen kihívások elé állít és hálás vagyok, hogy vannak ilyen elhivatott pedagógusok.
Köszönöm Zöld Ág Ovi 🌳
✨