HÍREK - Akikre büszkék vagyunk!

2024-ben az Év pedagóguspárosa Lenger Éva és Pappné Pámer Szilvia a Zöld Ág Tagóvodából, szeretettel gratulálunk!

• Szilvi két éve csatlakozott közösségünkhöz. Évivel nagy szakmai és emberi találkozás az övék, teljes összhangban, elfogadással, végtelen szeretettel, pozitív szemlélettel, harmóniában nevelik Zöldike csoportos gyermekeiket.
• Az egyéni bánásmód, az érzelmi nevelés és konfliktuskezelés, az érzékenyítés,
a gyermekek védelme és érdekeik képviselete kiemelkedik nevelőmunkájukban.
• Minden erőforrásukat mozgósítják, időt, energiát nem sajnálva ötletelnek, együtt tervezik meg a projekteket, tevékenységeket.
Újító szellem, kutatómunka, a tudástartalmak változatos közvetítésének igénye jellemzi pedagógiai munkájukat, melyhez a tanulási környezetet kreatívan alakítják
a tevékenység céljának megfelelően.
• Mindketten vállalkoztak tehetségműhely szervezésére, amelyet nagy lelkesedéssel vezetnek a gyerekek örömére.
• Évi a Logiovi keretében az infokommunikációs eszközök felelős alkalmazására tanít, fejleszti a gyerekek algoritmikus, problémamegoldó gondolkodását, kooperatív képességét, kreativitását.
• Szilvi a NótaTorna tehetséggondozó foglalkozásain más módon; dallal, zenével, tánccal, sok mozgással fejleszti a gyermekek képességeit, készségeit.
• A szülőkkel közös programokat szerveznek, korcsolyázás, kirándulás alkalmával is erősítik őszinte partneri kapcsolatukat, együttműködésüket.
• Mindketten igazi csapatjátékosok, nincs számukra lehetetlen, csak megoldandó feladat, melyre készek, motiváltak a csoportjukért és az óvodáért.