CSOPORTOK - Piros csoport

• Siegel Mária – Marika néni

Pedagógiai asszisztens:

• Bokodiné Bedő Anikó – Anikó néni

A mi óvodánk a Hétszin Tagóvoda, négy csoportos és a neve is jelzi, hogy csoportjaink színekkel vannak jelölve. A mi csoportunk a “Piros”.

A barátságos, családias, elfogadó légkör, az érzelmi biztonság kialakítása, az “Együtt lenni jó” hangulat megteremtésére törekszünk a családokkal közösen, együttműködve. A játékba integrált tanulást részesítjük előnyben, hiszen a játék a gyermek alapvető tevékenysége. Ünnepeink, a jeles napok megünneplése óvodánk sajátosságai közé tartozik. Nyitottak vagyunk az új ismeretek bevezetésére, az IKT eszközök magasabb szintű tudatos használatára.  Az iskolára való felkészítés kiemelt feladatként jelenik meg a tervezés során, törekszünk a tanulási környezet tudatos alakítására.