HÍREK - Szabó Klára 1.helyezést ért el az egyesített óvoda által kiírt szakmai pályázaton!

2020-ban az EGYESÍTETT ÓVODA, a pedagógiai asszisztensi munkakör szerepének kifejtése témában kiírt SZAKMAI PÁLYÁZATÁN I. HELYEZÉST ÉRT EL az „Aranyecset” jeligéjű pályázat. Írója gyermekközpontú szemlélettel, az eredményes nevelés érdekében tárja fel a pedagógusok és a pedagógiai asszisztens közötti együttműködés ismérveit, kritériumait. Számos, a napirendbe ágyazott gyakorlati példán keresztül érzékelteti, hogy a nevelőmunka támogatója a kompetenciahatárain belül. Kiemelten kezeli a környezettudatos magatartásra nevelést, melyet személyes példamutatással erősít nemcsak az oda járó gyermekek, hanem a felnőttek szemléletének formálása céljából is. Végig érzékelhető, hogy a gyermekek szükségleteihez, képességeikhez igazodó differenciált szemlélettel van jelen a mindennapokban. A díjazott Szabó Klára pedagógiai asszisztens a Napsugár tagóvodából! Gratulálunk!