HÍREK - Halász-Girus Andrea 1.helyezést ért el az egyesített óvoda által kiírt szakmai pályázaton!

2020-ban az EGYESÍTETT ÓVODA, „Az anyanyelvi nevelés lehetőségei témában kiírt SZAKMAI PÁLYÁZATÁN I.HELYEZÉST ÉRT EL az Iránytű jeligéjű pályázó, aki bemutatja saját szakmai kapcsolatát az anyanyelvi nevelés területével. Kiemeli a személyes példa, a mintaszerű kommunikáció szerepét. Tudatosan tervez az egyéni fejlesztésre szoruló gyermekekre csoportjában, szoros kölcsönhatásban a mozgás területével. Pályázatában kifejti a mesefeldolgozás módszereit a fejlesztő hatások szempontjából. Tisztában van jelenlegi képességeivel, érezhető a fejlődés igénye, melyet nagyra értékelünk. Szívből gratulálunk Halász-Girus Andrea óvodapedagógusnak a Napsugár Tagóvodából.