HÍREK - Zöld Óvoda Lettünk!

Nagy öröm számunkra, hogy Intézményünk másodszor is elnyerte a ZÖLD ÓVODA címet!

Kollégáink a gyermekekkel sokat tesznek azért, hogy majd egyszer Örökös Zöld Óvoda legyünk! Épp ezért kiemelten foglalkozunk a természet csodáinak megismerésével, megtapasztalásával és megóvásával. Megtanítjuk gyermekeinket a fenntartható jövő alakítására, az állatok és növények szeretetére és arra, hogy a természetben minden mindennel összefügg, egymás nélkül nem működnek és nem működhetnek.

A következő három évben is arra törekszünk, hogy mostani tudásunk bővítsük, Óvodánk “zöldebbé” tegyük és a gyermekek környezettudatos magatartását tovább fejlesszük! Bízunk benne, hamarosan a Szülőkkel tervezett Zöld Jeles Napokat is meg tudjuk szervezni, így bevonva a Családokat is a közös gondolkodásba az egészséges életmód, környezetvédelem és fenntarthatóság területén!