HÍREK - Napraforgó Fa

Tagóvodánk ma örökbefogadott egy gömbjuhar fát, melyet 10:00 órakor ültettek el a Petneházy utca 77/b szám előtt. Így Fenntartónk a XIII. kerületi Önkormányzat kezdeményezéséhez és törekvéséhez, mely a kerület “zöldítése”, csatlakozhattunk! Ezen felül Zöld Óvodaként elhivatottságunkat is kifejezzük a tisztább és szebb környezetért azzal, hogy a ma örökbefogadott fát, mint a Napraforgó Tagóvoda Fája segítjük fejlődésében- esetleges nyári locsolással-, megóvjuk környezetét, megtisztítjuk a gaztól és felszedjük az oda dobált szemetet. Tagóvodánk Zöld Óvoda Munkacsoportja által kidolgozott terv szerint csoportjaink folyamatos nyomon követik a “Napraforgó Fa” fejlődését. Így formálódik gyermekeink környezettudatos magatartása, fejlődik a természet megóvásának képessége.