Óvodánkról

Hol találhatnak bennünket?
Óvodánk Újlipótváros központjában, a Thurzó utcában található. Távol a forgalom zajától, egy zsákutcás, parkos területen.

Mi a célunk?
Gyermekeink szeretetteljes légkörben olyan élményekhez jussanak amelyekkel tájékozott, magabiztos, önálló, egészséges, az élet szépségeire fogékony emberekké váljanak, és fejlődjenek azon képességeik, melyek az iskolai tanuláshoz elengedhetetlenül szükségesek.

Mik az erősségeink?

Jelmondatunk: A mozgás mindenek felett!
Két hatalmas, jól felszerelt, 21. századi udvarral rendelkezünk, illetve beltéren egy tornateremmel melyek a gyermekek mozgásigényének kielégítését kiválóan szolgálják. Kiemelten kezeljük, és nagy hangsúlyt fektetünk a gyermekek egyéni fejlesztésére; valamint a tehetséges gyerekek fejlesztésére.

Milyen szakemebereink vannak?
Képzett, lelkes, tapasztalt innovatív szakemberek segítik gyermekeink fejlődését.

Milyen plusz lehetőségek vannak?
Térítés mentesen minden évben biztosított nagycsoportos gyermekeink számára a játékos vízhez szoktatás, francia torna, valamint a labdás torna. A középsős korosztály számára is elérhető a francia torna.

Térítés ellenében igényelehető délutáni foglalkozásokra, középsős korosztálytól lehet jelentkezni: sakk, kézműves foglalkozás, karate, rocky-torna, foci, játékos angol, néptánc.

Milyen közös ünnepeink vannak?

Állatok világnapja
Márton – napi felvonulás lámpásokkal
Mikulás
Adventi – készülődés, Húsvéti készülődés
Alapítványi sütivásár
Farsang
Víz világnapja
Föld napja
Anyák napja
Gyermeknap
Madarak és Fák napja
Évzáró

Csoportjaink saját kis ünnepségei, a születésnapok.