HÍREK - Zöld Óvoda cím harmadszor!

A Madarász Viktor Tagóvoda legutóbbi pályázatával harmadszor is elnyerte a Zöld Óvoda megtisztelő címet.

Mindennapjainkban nagyon fontos szerepet játszik a gyermekek “zöld szemléletű” nevelése: a közvetlen és közvetett környezetünkért való felelősségérzet felélesztése, a környezettudatos magatartás és a környezetért felelős életvitel kialakítása, a felnőtt tudatos példamutatása a természeti értékek megőrzésére és a takarékoskodásra.

Az óvodás korosztálynak megfelelő tevékenységekkel, tapasztalatok nyújtásával, élmények megélésével szeretnénk a gyermekekben kialakítani elkötelezettségüket, a fenntarthatóságra törekvés attitűdjét.

Célunk, hogy 2023-ban megszerezzük a Madarász Viktor Tagóvoda számára az Örökös Zöld Óvoda címet!