HÍREK - Rajzverseny

Kedves Szülők!

Örömmel továbbítjuk Önöknek a XIII. Kerületi Lokálpatrióták Egyesületének felhívását:

“Idén is rajzversenyt hirdetünk a kerületi óvodások között
A tavalyi nagy sikeren felbuzdulva idén is megszervezzük a XIII. kerületi apró kezek rajzversenyét. A két kategória témái, amikben várjuk a pályaműveket:
💧 Egyéni: Víz mellett az életem,
illetve
💦 Csoportos: Víz mellett az életünk.
Ez a víz lehet a Duna, vagy akár a Rákos-patak. A kreatív eszköz- és anyaghasználatért plusz pontot ad a zsűri!
Az idei zsűri tagjai:
🎨 Holopné Schramek Kornélia alpolgármester
🎨 Erdélyi Nóra, a XIII. Kerületi Egyesített Óvoda intézményvezetője
🎨 Balog Béla képzőművész
A művészi rajzokat 2024. április 9-éig várjuk, majd április 12-én díjátadóval egybekötött eredményhirdetést tartunk.
Kategóriánként az első három helyezett nagyértékű ajándékot kap.
Az elkészült képeket a kerületi óvodákban lehet leadni.
Lehet, hogy egy firka erről: , szöveg, amely így szól: „シ Rajzverseny PATRIOTAK RIÃTÁK ROE Kategóriák.: Egyéni: Víz mellett az életem Csoportos: Víz mellett az életünk Leadási határidÅ‘: 2024. április 09. Eredményhirdetés: 2024. április 12.”