HÍREK - Kerekkocka műhely áprilisban

Kedves Szülők!
A soron következő KerekKocka műhely foglalkozásunkat a szülői fórum folytatásaként szervezzük meg szülői műhely keretében. A foglalkozás interaktív módon segítséget nyújt abban, hogy mit tehetnek Önök gyermekük képességfejlődése érdekében.
Otthon is kivitelezhető játékos ötletekkel szeretnénk segíteni a különböző képességterületek-mozgás, finommotorika, figyelem, gondolkodás, kooperáció- fejlesztésében.
Várunk minden érdeklődő szülőt!
Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött, és korlátozott létszámban elérhető. A jelentkezésre az Ovipanelen keresztül van lehetőség: https://ovipanel.bp13.hu/login
Üdvözlettel: a „KerekKocka” csapata
Időpont: 2024. április 9. 17 óra
Helyszín: Vizafogó Tagóvoda
Cím: Budapest 1138. Vizafogó sétány 4.

Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember és , szöveg, amely így szól: „PLAY AT HOME-HOMEPLAY JÁTÉKOK OTTHON MIT TEHET A SZÜLŐ? GYIK gyakran ismételt kérdések, avagy a játékos fejlesztés lehetÅségei Interaktív szülői workshop 2024.04.09. szerda 17:00 Helyszín: Vizafogó Tagóvoda 1138 Vizafogó sétány Regisztráció Egyesitett Ovoda ovipanelen EGHESTETTOVODA Ko KerekKocka szülÅi fórum”