HÍREK - FPSZ meghívója

Kedves Szülők!

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XIII. kerületi Tagintézménye segítséget szeretne nyújtani a korai ellátásban részesülő kisgyermekek szüleinek az óvoda választás kérdésében.

Részletek az alábbi meghívójukon találhatók.

Lehet, hogy egy grafika erről: 2 ember és , szöveg, amely így szól: „SZAKSZOLGALAT Pedagógiai Szakszolgálat Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XIII. Kerületi Tagintézményének Munkacsoportja 2024. 03. 25 -én, 17:00 órai kezdettel "Ãvodakóstolgató" cimmel évben szülÅi fórumot szervez óvodaköteles korủ korai ellátásban részesülÅ kisgyermekek szüleinek, illetve bölcsödevezetőknek, kisgy vermeknevelőknek. program keretében érdeklődő‘k megismerkedhetnek kerület óvodáival, valamint segítséget, tanácsot kaphatnak óvodai beiratkozással kapcsolatosan Helyszín jelentkezÅk számának függvényében változhat) FPSZ XIII. Kerületi Tagintézménye 1133 Budapest, Pannónia Meghívott vendégeink Erdélyi Nóra Budapest Főváros XIII Kerületi Önkormányzat Egyesített Ãvoda Dudikné Iski Mónika óvodai Prizma Általános Iskola és Ãvoda, EGYMI való részvétel Jelentkezni e-mail cimen lehet március 20-ig. AjelentkezÅknek válasz e-mailben küldünk visszaigazolást jelentkezés elfogadásáról. Minden érdeklődÅ‘t szeretettel várunk!”