Rólunk mondták

“Látszik a dolgozókon, hogy nagyon szeretik a gyermekeket. Családias a kevés csoport, létszám miatt. Minden dolgozó ismer minden gyermeket. Ha összevonás van, akkor is szívesen megy a gyerek oviba, mert ismeri az óvónéniket, dadusokat. Nagyon figyelnek a gyerekek fejlődésére, ha probléma van, meg tudjuk beszélni, segítséget kapunk.”

“A legnagyobb erősségének a csodás pedagógusokat tartom, akik mindenben támogatják a gyermekeket. A kötelezőn kívüli programok, az óvoda felszereltsége mind csodalatos.”

“Kis, barátságos óvoda, az összes pedagógus ismeri az összes gyereket, van óvodapszichológus, probléma esetén a pedagógusok a megoldásra, segítségre törekszenek, motiválják a félénkebb, passzívabb gyerekeket.”

“Szeretetteljes légkör, játékos pedagógiai program, sakkjátszótér komplex képességfejlesztő program.”