HÍREK - Adománygyűjtés

Kedves Szülők!

Az Egyesített Óvoda 18 tagintézményében a plakáton szereplő adományokat központilag gyűjtjük az Ukrajnából érkező menekültek számára. Kérjük, ha tudnak csatlakozni az akcióhoz jelezzék az intézmények vezetői és munkatársai felé. Köszönjük az együttműködést!

Az Angyalkert Tagóvodában a “Sakk-szobában” gyűjtjük az adományokat, felajánlás esetén keressék munkatársainkat! Köszönjük

Adománygyűjtés! Helyszínek: RAM (Kárpát utca 23-25), Prevenciós Központ (Tüzér utca 56-58), AJAMK (József Attila tér 4). Március 2. és 12. között hétköznap 7 és 19 óra között, szombaton 8 és 12 óra között. Amit várunk: Vény nélkül kapható láz- és fájdalom csillapító, hányás, hasmenés elleni gyógyszerek (csecsemők, kamaszok és felnőttek részére). Csecsemők részére víz. Babaápolási cikkek kis kiszerelésben popsitörlő, új cumi, pelenka. Evőeszközök. Tisztitő- és fertőtlenítő szerek. Tartós élelmiszer. Hidegcsomag elkészítéséhez szükséges élelmiszer. Ukrán és orosz nyelven jól beszélő önkéntesek jelentkezését várjuk tolmácsolási feladatokra az adománygyujtés@bp13.hu e-mail címen.