CSOPORTOK - Csipkebogyó

A családias légkör fontos jellemzője a csoportnak, amely az érzelmi biztonság kialakulását segíti.

A hozzánk járó gyermekek erőssége az érzelmi intelligencia, szociális érzékenység, az alkalmazkodás, tapintat, egymásra figyelés, együttérzés, segítőkészség.

Törekvésünk, hogy minden egyes gyermekünk számára megadjuk azt, amire igénye van, és életkori sajátosságainak megfelelően segítsük teljes személyiségfejlődésének kibontakoztatását.

A kicsik számára a legfontosabb az óvodai szocializáció elősegítése, szeretnénk, ha minél előbb elfogadnák, megszeretnék az óvodát, jól éreznék magukat!

A középső csoportban hangsúlyos az önállóság fokozása, képességeik, készségeik fejlesztése, játékos, élményt nyújtó tevékenységeken keresztül.

A nagyok részére az iskolai alkalmassághoz, az eredményes, kudarc nélküli iskolakezdéshez szükséges képességek kialakítása a cél; színes, változatos tanulási helyzeteket teremtő játékos foglalkozások szervezésével.

A csoporthoz tartozó gyermekek és felnőttek szívből szeretik a szívecskés életet, mely csipkebogyóvá vált 2022 szeptemberétől!!!

Óvodapedagógusok:

Pallaginé Streit Katalin – Mustóné Bakonyi Viktória

Dajka:

Tóth Norbert Jánosné (Hajni néni)