CSOPORTOK - Méhecske

„Mi vagyunk a méhecskék, az ég csupa égszínkék,

Mézédes az élet nálunk, ne félj nem bánt a fullánkunk,

Szinte sose mérgelődünk, ahol lehet „Mézelődünk”

Zümmögünk és vígan élünk,oly jó minden mint a mézünk.”

Csoportunkban elsődlegesnek a gyermekek biztonságát tartjuk, fontos, hogy érzelmileg stabil környezetben tudjanak képességeiknek megfelelően értelmileg, testileg, szociálisan fejlődni.

Mottónk: az életre nevelés.

A mindennapokat úgy szervezzük, hogy élménytelivé, változatossá tegyük az óvodáskort, sokoldalúan fejlesszük a ránk bízott gyermekeket.

A szülőkkel olyan kapcsolat, együttműködés kialakítására törekszünk, amely segíti a gyermekek hatékony nevelését. Fontos számunkra, hogy bizalommal, nyugodtan, jó szívvel hagyják nálunk gyermekeiket.

Kezdeményezéseink, foglalkozásaink mellett színes programokat, tevékenységeket építünk a csoport életébe, ezzel is erősítjük az összetartozás, a „mi-tudat” érzését, megélését.

Gyermekeink szeretnek oviba járni, óvodán kívül is ápolják baráti kapcsolataikat.

Közös kirándulást szervezünk minden évben a szülőkkel.

A közösen átélt ünnepek is mindig kiemelkedő szerepet játszanak a családok életében.

Jó együtt lenni! Jó méhecskének lenni!

Óvodapedagógusok

Ványi Erzsébet – Szalavári Andrea