Alapítványunk

ARS-OVI Alapítvány

Folyamatosan frissülő hírek, információk az óvodánkban működő ARS-OVI Alapítványról itt: https://ars-ovi.blogspot.hu/

Az ARS-OVI Alapítvány szívesen fogadja a pénzbeli támogatásokat vagy természetbeni adományokat összeg- és értékhatártól függetlenül, mellyel cél szerinti tevékenységét még hatékonyabban tudja ellátni.

A felajánlások eljuttathatóak:

• közvetlenül az alapítvány CIB által vezetett következő bankszámlájára történő utalással:   10700505-69369832-51100005
  • kihelyezett adománygyűjtő ládába;
  • vagy személyesen az alapítvány pénztárosi feladatait ellátó Juráncsik Tündénél az ovi 2. emeletén.
  • a jogszabályi lehetőséggel élve a személyi jövedelemadó 1 százalékának Alapítvány számára történő felajánlásával;
  • természetbeni adományozási szándék esetén az Alapítvány elnökével vagy titkárával történő egyeztetés alapján.

Az adományokat a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezeljük és azok felhasználásáról rendszeres tájékoztatást nyújtunk.

E-mail:                                                 arsovialapitvany@gmail.com

Cím:                                                     1138 Budapest, Madarász Viktor utca 3.

Adószám:                                             18111693-1-41

Nyilvántartási szám:                             8534 / 2006 (Fővárosi Törvényszék)

Bankszámlaszám:                                10700505-69369832-51100005

Kuratóriumi elnök:                                Iványi Anikó (óvodapedagógus)