HÍREK - Madarász Viktor Tagóvoda udvarának felújítása 2018-2019.

A Madarász Viktor Tagóvodát (Madarász Viktor utca 3.) 2013-ban korszerűsítette és bővítette kormányzat az intézmény átadásának 55. évfordulójára. Az udvar az évek során elkopott, szükségessé vált felújítása.

Az  udvarfejlesztés 2018-2019-ben két ütemben valósult meg, összesen 1800 négyzetméteren. Az udvar műfüves sportpályával bővült. Biztonságos öntött gumi-, műfű-burkolat és új készségfejlesztő, ügyességi játszóeszközök kerültek az udvarra. A füvesített területeket és a növényekkel, bokrokkal beültetett kertrészeket locsolórendszerrel telepítették. A nyári hőségre készülve új kerti zuhanyokat alakítottak ki, az udvar árnyékolását napvitorlával oldották meg.

A csoportszobákat a lehetőségek szerint külső vagy belső vászon roló árnyékolóval látták el. A teraszok napvédelmére új napellenzők készültek.

Összesen 148 millió forintot költött a XIII. Kerületi Önkormányzat a felújításra.

Fotók a felújított udvarról: