CSOPORTOK - Vakond

Győrfi Jázmin óvodapedagógus

Fülöp Szilvia pedagógiai asszisztens

Farkas Zsigmondné dajka

“Minden egyes gyermek egy csoda. Nem lehet tudni, hogy kiben mi lakozik: egy új Ady Endre vagy épp Blaha Lujza. Ha ajtót nyitunk előttük, esélyt adunk nekik, hogy kibontakoztassák a személyiségüket, a tehetségüket. Nem kell hozzá mást tenni, csak egymásból a jót »kiszeretni«.”

(Böjte Csaba)

Az idézet szellemében végezzük munkánkat minden nap. Lényeges számunkra a következetesség és a gyermeki személyiség tiszteletben tartása. Hagyjuk, hogy óvodásaink egyéni tempóban fejlődjenek és jussanak el óvodáskor végére az iskola- érettségig.

Biztonságos, kiszámítható szokás- és szabályrendszert építünk ki számukra, ahol fantáziájuk, kreativitásuk szabadon szárnyalhat. Fő profilunk a barkácsolás, kézműveskedés valamint a mese, vers és ének-zene. Sok éves tapasztalat és új, friss,fiatalos lendület ötvöződik a munkánk során.