Munkatársaink

Kavalecz Angéla tagóvoda vezető a Zöld Ág Tagóvoda törvényes működéséért, 8 csoportban gyermekeink teljeskörű óvodai ellátásáért, valamint a 30 fős alkalmazotti közösség vezetéséért felelős.

Nevelőközösségünk tagjai jól képzett, felkészült, empatikus óvodapedagógusok. Az itt dolgozókra jellemző az elkötelezettség, lojalitás, az érzelmi biztonság megteremtése, a gyerekekért, az óvodai közösségért való tenni akarás.

Evidencia számunkra, hogy a játékon keresztül, az élménypedagógia eszközeivel, színes tevékenységek, változatos élmények szervezésével biztosítsuk a gyermekek számára az ismeretszerzést és valósítsuk meg sokoldalú személyiségfejlődésüket.

Óvodapedagógusaink:

Varjas Edit – Szépvölgyi Annamária

Pallaginé Streit Katalin – Mustóné Bakonyi Viktória

Farkasné Horváth Márta – Tormási Réka

Szalavári Andrea – Kincses Szimonetta

Lenger Éva – Pappné Pámer Szilvia

Fekete Anna Szilvia – Szakál Vivien

Szigethyné Almási Zsuzsa – Nagy Melitta

Balzsay Dorottya – Szilágyi Andrea

A munkánkat kiegészítő, segítő kollégák:

Erdei Ibolya óvodatitkár – az ebédbefizetésen, ebédlemondáson túl is szívesen áll a szülők rendelkezésére.

Barta-Gallen Mónika (pedagógiai asszisztens) és

Erős Ágnes (óvodapedagógus) segítik a csoportokban folyó pedagógiai munkát és az óvoda zavartalan működését.

A dajkák az óvodapedagógusokkal szoros együttműködésben dolgoznak. A gondozási tevékenységek és jelen helyzetben a folyamatos fertőtlenítés elvégzése mellett szerepük van a csoport szokásainak, szabályainak kialakításában, gyakorlásában a gyerekekkel. Feladatuk a rend és tisztaság fenntartása. A három felnőtt minden csoportunkban szoros egységet alkotva családias légkörben neveli a rájuk bízott gyermekeket.

Kovács Csabáné (Ircsi)

Tóth Norbert Jánosné

Tóth Miklósné (Hajni)

Nagyné Bordás Ibolya

Vinczi Krisztina

Illésné Szakács Edit

Kántor Anna

Trencsányi Mariann

Bordás Erzsébet feladata – a tiszta óvodai környezet biztosítása a közös terekben.

Katona Ilona Zsuzsanna kertészünk csodálatos kertünk szépítéséért, gondozásáért felel.

A nevelőmunkát segítő szakemberek:

Beregi Barbara több mint 10 éve vezeti a francia nyelvű testtartás javító testnevelés foglalkozásokat fenntartónk támogatásával.

Takács Henrietta fejlesztő óvodapedagógus segíti a felzárkóztatásra szoruló gyermekeket.

Varga Zsófia Réka logopédus biztosítja a gyermekek logopédiai fejlesztését, valamint igény szerint tanácsadást nyújt a szülőknek.

Vasvári Sarolta pszichológus – nevelési problémák, nehézségek, krízisek esetén várja a szülők jelentkezését.

Nevelőtestületünk: