CSOPORTOK - Zöldike

Szakmai ismeretünk révén rendelkezünk mindazzal a szaktudással, amely eszköz a kezünkben, hogy minél hatékonyabban segítsük gyermekeink egyénre szabott fejlesztését, szükség esetén felzárkóztatását. Ez a folyamat minden korcsoportban a gyermekek életkori sajátosságainak figyelembevételével történik, kisebb csoportokban, vagy egyénileg.

Az óvodai foglalkozásokon – nevelési programunknak megfelelően játékos formában sajátítják el az iskolaérettséghez szükséges készségeket és képességeket. Fontosnak tartjuk az életkornak megfelelő rendszeres, személyes tapasztalaton alapuló ismeretszerzést, mely játékba ágyazva észrevétlenül nyújt hasznos és gazdag ismeretanyagot.

Célunk: játékos tanulás, fejlesztés, kiegyensúlyozott, boldog, biztonságos hétköznapok biztosítása.

Óvodapedagógusok:

Lenger Éva – Pappné Pámer Szilvia