CSOPORTOK - Napraforgó

A gyerekek stabilitásra, kiszámíthatóságra, biztonságra vágynak. Ezt családias hangulatban, az egyéni sajátosságok figyelembe vételével biztosítjuk. Ennek alapja a csoportok és az óvoda közösségi légköre, a közös együttlét, a nyitottság. A családok szerves, aktív részei a ZöldÁg filozófiánknak, az óvodai életnek.

A csoport arculatára jellemzően sokoldalú, egyénre szabott személyiségfejlesztés, felzárkóztatás, tehetséggondozás mellett kiemelt hangsúlyt fektetünk az érzelmi nevelésre, művészeti nevelésre. Ezen belül kiemelt szerepet kap a vizuális nevelés, mely az egyik legfőbb módja, leghatékonyabb eszköze az önkifejezésnek, önmegvalósításnak, a gyermek igazi megismerésének.

A gyermekek szeretete, tisztelete, az együtt töltött tartalmas, gazdag esztendők után fájó szívvel, de reményeink szerint az iskolai életmódra felkészülten engedjük el gyermekeinket.

Reméljük, hogy szeretettel emlékeznek majd “Napraforgós” éveikre!

Óvodapedagógusok:

Fekete Anna – Szakál Vivien