CSOPORTOK - Süni

Elsődleges számunkra, hogy a gyermekek érezzék jól magukat, személyiségük sokoldalúan fejlődjön, képességeik kibontakozhassanak.

A legfontosabb gyermeki tevékenységnek a játékot tartjuk, melynek zavartalanságát rugalmas napirenddel és a játékhoz szükséges optimális feltételek megteremtésével biztosítjuk.

A játékba integrált tanulás során a komplexitást figyelembe véve fejlesztjük a gyerekeket.

Munkánk során őszinte kapcsolattartás kialakítására, közös együttműködésre törekszünk a szülőkkel, hiszen a gyerekekkel kapcsolatos problémák megbeszélése, megoldása közös érdekünk.

Egyéni, differenciált bánásmódot alkalmazunk a gyermekek fejlettsége szerint.

Sok programmal, sétákkal, kirándulásokkal színesítjük a gyerekek mindennapjait, melynek célja környezetük felfedezése, megismerése.

Nagy örömmel töltjük együtt a napjainkat a kis “SÜNIKKEL”,

mert csoportunk neve 2022. szeptemberétől megváltozott!

Óvodapedagógusok:

Szigethyné Almási Zsuzsa – Nagy Melitta