CSOPORTOK - Mákvirág

Képtalálat a következőre: „mákvirág”Mi így hárman igyekszünk összehangolt munkával derűs, vidám, barátságos és tevékeny légkörben nevelni a ránk bízott gyermekeket.

A találkozás pillanatától kezdve arra törekszünk, hogy minél jobban megismerjük őket, személyiségüket, igényeiket, vágyaikat a megközelíthetőségük formáit.

Fontos, hogy minden gyermeknek:

1. – biztonságérzete legyen,
  • – önmaga lehessen,
  • – érzelmi- akarati élete megnyilvánulhasson!

JÁTSZHASSON, ALKOTHASSON !

Sok időt töltünk a természetben, mert szeretnénk, ha minél többet megismernének az őket körülvevő világról, miközben rengeteg ismeretre tesznek szert és élményekben gazdagodnak.

Csoportunk arculatát a gyermekek és az óvodapedagógusok személyisége alakítja, formálja sajátossá, egyedivé.

Szeretnénk, ha a hozzánk járó gyerekek mindennap örömmel jönnének oviba, és élnék át újra meg újra, hogy:
Mákvirág csoportosnak lenni jó!

Óvodapedagógusok:

Farkasné Horváth Márta – Tormási Réka