Óvó nénik mesélnek a TV13 műsorában

Kedves Szülők!

Ebben a rendkívüli időszakban is fontos számunkra, hogy tartsuk Önökkel és gyermekeikkel a kapcsolatot.
Kis óvodásainknak ebben a számunkra is új helyzetben nagy változás, hogy nem találkozhatnak ovis társaikkal és az óvó nénijeikkel.
Szeretnénk segíteni abban, hogy a gyermekek érezzék az óvoda, az óvodapedagógusok közelségét,
ezért a mai naptól kezdődően minden hétköznap az óvodapedagógusaink maguk mondanak el egy-egy kedvelt mesét a kerületi TV13 műsorában, a 18:00-kor kezdődő műsorokat követően.
Az adások levetítése után a mesék felkerülnek a TV13 youtube csatornájára is, ahol bármikor megnézhetik újra őket.
Biztosak vagyunk benne, hogy a gyermekek örömmel hallgatják majd a számukra már ismert meséket és történeteket és még az óvó nénijeikkel is találkozhatnak, hacsak a képernyőn keresztül is. Jó szórakozást kívánunk és ne felejtsék, már ma hamarosan indul az első mese!

Ezen a héten az alábbi mesék lesznek láthatók:
2020.03.23 Lázár Ervin: A virágszemű |Mesélő: Eszlényi Györgyi Mese Tagóvoda
2020.03.24 Lázár Ervin: A nagyravágyó feketerigó | Mesélő: Sándor Adrienn Csupa Csoda Tagóvoda
2020.03.25 Kányádi Sándor: Néma Tulipán | Mesélő: Ferencyné Rácz Krisztina Mese Tagóvoda
2020.03.26 Grimm testvérek: A brémai muzsikusok | Mesélő: Simon István Mese Tagóvoda
2020.03.27 Zelk Zoltán: A három nyúl | Mesélő:Veréb Anikó Csicsergő Tagóvoda

A TV13 elérhetősége:
UPC 509-es csatorna
DIGI 213-as csatorna
T-Home 230-as cstorna (IPTV-n: 225)

Egyesített Óvoda