HÍREK - Az Év Pedagógusa Díjat kapta óvodánk vezetője, Mátraháziné Sebők Tímea

2020. évben Az Év Pedagógusa Díjat kapta Mátraháziné Sebők Tímea, az Egyesített Óvoda Vizafogó Tagóvodájának vezetője.
Büszkék vagyunk Rá!
Az első díjazott 2011. szeptemberében helyezkedett el Budapesten az Egyesített Óvoda Vizafogó Tagóvodájában, óvodapedagógusként. Kedves, segítőkész személyiségét hamar elfogadta és megszerette a nevelőtestület minden tagja. Szakmai elhivatottságát bizonyítja számos végzettsége, melyet pályafutása során szerzett. Az óvodapedagógia mellett általános iskolai tanítói, gyógy-testnevelői és fejlesztőpedagógiai szakirányon is szerzett képesítést. Tudását és tapasztalatait szívesen osztja meg másokkal, így az intézmény szakmai fejlődéséhez jelentősen hozzájárul. 2017-től a Vizafogó tagóvoda vezetőjeként nagy lendülettel és lelkesedéssel vette át az óvoda vezetését. Ez a lendület a mai napig tart. Megbízható, innovatív személyiség. Arra törekszik, hogy a nevelőtestület tagjai folyamatosan képezzék magukat. Nagy teherbírása, pontossága és szorgalma példamutató munkatársai előtt, ezzel is ösztönözve mindenkit a hatékonyabb munkavégzésre. Lelkiismeretes, együttműködő és együttgondolkodó hozzáállása, emberi és szakmai értékei az Egyesített Óvoda szellemiségében megjelennek. Elköteleződése és támogatása segíti az intézményt a közös szakmai célok elérésében.