Óvodánkról

Óvodánk 2017-ben ünnepelte 45. születésnapját.

10 csoportban 257 gyermek óvodai nevelését, fejlesztését látjuk el. Csoportjaink férőhelye 24 és 30 fő között változik a csoportszobák méretétől függően. Vannak homogén, részben osztott és osztatlan életkorú csoportunk is.

Az épület udvarát fák, bokrok teszik kellemes levegőjűvé még a legtikkasztóbb nyári forróságban is, ahol különféle játékok ösztönzik mozgásra, ügyességük kipróbálására gyermekeinket. Ez a környezet kiváló lehetőséget teremt a természeti környezet megfigyelésére, megismerésére, a környezet védelmére és szeretetére nevelésben is. A gyerekekkel közösen virágokat ültetünk, öntözünk, faleveleket gereblyézünk, télen madarakat etetünk.

2018 nyarán elkezdődött óvodánk udvarának felújítása, melynek első üteme már be is fejeződött, a gyermekek birtokba vették a gyönyörű teraszos udvarrészt.