ZÖLD-ÖVEZET faliújságunk

A zöld hagyományainkat a 2019/20-as nevelési évben is folytatjuk, gazdagítjuk a gyermekek zöld szemléletmódját. Kiemelt feladatunk a felelős állattartás, mert szeretnénk elnyerni az Örökös Zöld Óvoda címet, melynek egyik kritériuma egy élő állat tartása és gondozása az intézményben.

Óvodánk a 2020-as évben az ÖRÖKÖS ZÖLD ÓVODA cím elnyerésére pályázik.

2013. dec.09.-én “ünnepélyes” keretek között megnyitottuk és felavattuk új faliújságunkat – mely a ZÖLD-ÖVEZET nevet kapta.

Minden csoportunk jelen volt ezen az eseményen, melyet játékos feladatokkal, környezeti kérdés- felelet játékkal színesítettünk.

Ezen a faliújságon elsősorban a Szülők számára helyezünk el ZÖLD cikkeket, érdekességeket, híreket, Zöld programajánlót – melynek célja a környezetvédelem, a fenntarthatóság, a környezettudatos szemléletmód alakítása.

Kérjük Önöket – olvassák el – ZÖLDÜLJÜNK tovább EGYÜTT.

Szülői segítséget is szívesen fogadunk – ha találnak aktuális zöld “érdekességeket” (Luca néni a Halacska csoportban fogadja)