Különdíjjal jutalmazták óvodánkat

KÜLÖNDÍJ-jal jutalmazták óvodánkat, az alább ismertetett pályázatban:
Immár 3. alkalommal kapcsolódtunk be a Főkert Nonprofit Zrt. és a Szabad Tér Színház közös pályázatának szervezésében a “Környezettudatos karácsony” c. programba. Melynek elsődleges célja, hogy a gyerekek környezettudatosan készüljenek a Karácsonyra, s hogy megtanulják: nem csak az lehet szép és értékes, amit készen lehet vásárolni, sokkal nagyobb értékkel bír az, amit ő maguk készítenek el.
Négy fácskával pályáztunk, melyeket a gyermekek az óvodapedagógusokkal díszítettek fel. Zsűrizték az alkotásokat, a díjat a Városháza téren vehette át Osváth Viktória tagóvoda vezető.
Nyereményünk: 1 csoportunk részt vehet a Margit-szigeten egy környezeti foglalkozáson.
                        8db környezeti Illemtan könyv

Bővebben itt olvashatnak a programról:
A(z) Díjátadó.jpg megjelenítése
A fenyők fotói az Advent Budapesten téli fesztivál Facebook-oldalán itt érhető el: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.739459822797776.1073741889.119216524822112&type=3