Tájékoztató az óvodai beiratkozásról a 2020/21-es nevelési évre

Tisztelt Szülők!

A veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III.11.) kormányrendeletre tekintettel az emberi erőforrások minisztere 7/2020. (III.25.) EMMI határozata a 2020/2021. nevelési, illetve tanévre történő óvodai, valamint általános iskolai beiratkozásról szóló határozat alapján az óvodai beiratkozásról a következő tájékoztatást adom:

A 2020/2021-es nevelési évre szóló beiratkozás online felületen történik az Egyesített Óvoda honlapján a Jelentkezés menüpont alatt, amely 2020. április 2. és 20.-a között 0 – 24 óráig lesz elérhető. Felhívjuk a figyelmüket, hogy a megjelölt időszak után a rendszer automatikusan lezár, ezért a felületen nem lesz lehetőségük a beiratkozásra!
A jelentkezés menüpontban szükséges megadni a gyermek és szülők adatait, illetve amennyiben nem a körzetes óvodát választják, akkor a kiválasztott intézményt. A kötelezően kitöltendő adatokat csillaggal jelöljük. Az oldal alján a „jelentkezés” gombra kattintva lehet véglegesíteni az adatsor kitöltését. Felhívjuk a figyelmüket az adatok pontos rögzítésére és a határidők betartására!

Akinek nincsenek meg a szükséges technikai eszközei, illetve nehézségei támadnak a kitöltéssel, annak a kijelölt időpontban elsősorban telefonon a 06 1 340 2988-as számon, vagy különösen indokolt esetben a székhelyünkön (1134 Angyalföldi út 1.) minden segítséget megadunk. (Itt a szükséges óvintézkedések mellett minden eszközt biztosítunk.)

Az óvodai felvételről hozott döntés határideje 2020. április 30., az eredményről szóló értesítést a jelentkezésnél megadott email címre vagy címre postázzuk.
A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai napján kerül majd sor.
Köszönjük együttműködésüket és megértésüket!

Budapest, 2020. március 30.

Erdélyi Nóra
intézményvezető