CSOPORTOK - Katica

Katica csoport bemutatása

„Lehet, hogy elfelejtik, mit mondtál nekik, de soha nem fogják elfelejteni, hogy hogyan érezték magukat szavaidtól.”

Carl Wiliam Buehner

5-6-7 évesek csoportja vagyunk. Legfontosabb célunk a családias légkör, vidám oldott hangulat megteremtése a csoport számára, szeretettel, kedvességgel segítsük elő a gyerekek mindennapjait az óvodai életben.

További céljaink közé tartozik az egészséges életmódra nevelés, az érzelmi, anyanyelvi nevelés, a mozgás, valamint az értelmi képességek fejlesztése az egyéni igények figyelembevételével.
Fontos pedagógiai elvünk, hogy minden kisgyerekünket az életkoruknak és egyéni fejlettségüknek megfelelően minél több inger érje, ahhoz, hogy pozitív szemléletű, és a világra nyitott felnőtté váljon.

Nagy hangsúlyt fektetünk a szabad játéktevékenységre, játékba integrált tanulásra.

Mindennapjaink része a játék mellett a mese, az ének, a mozgás, az alkotás.

Óvodapedagógusok

• Tőkéczki Richárdné (Betti)
  • Rása Brigitta

Dajka