HÍREK - Nyári élet

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy június 19.-augusztus 31. közötti időszakban nyári napirend alapján szervezzük az óvodai nevelést, kivéve:

– július 24-augusztus 11. zárva van óvodánk,

– augusztus 21. hétfő: nevelésnélküli munkanapunk van.

Ebben az időszakban az összevont csoportok beosztásáról és a földszinti játszóudvar aktuális heti beosztásáról e-mailben tájékoztatjuk Önöket, a nyári napirendünket és a nyári hetek tématerveit lentebb olvashatják.

A napirendben látni fogják, hogy reggel 7 órától a játszóudvaron fogadjuk a gyermekeket, azon az udvar területen, amely a heti beosztásban szerepel.

A nyári napirendünkben a reggeli étkezés 8.30-9.00 között lesz a csoportszobában, addig a gyerekek a szabad levegőn tartózkodnak a földszinti játszóudvaron.

Kérjük, hogy hozzanak a gyerekek magukkal hátizsákot, legyen benne kulacs, saját használatra alkalmas naptej (névvel és jellel ellátva) és egyéb ruhanemű.

Kérjük, hogy az óvodába érkezés előtt a gyermeküket kenjék be naptejjel, hogy az UV védelem még hatékonyabb legyen.

Az étkezési befizetések létszáma alapján és a gyermekek életkori sajátosságait figyelembe véve készítettük el a csoportbeosztást.

Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy ha a hét folyamán tovább csökken a gyermeklétszám, akkor újabb csoport összevonások lehetnek.

A módosított csoportbeosztásról tájékoztatjuk Önöket. Az összevonásokból adódóan, az érintett gyermekek óvodai jelét elhelyeztük a csoportszobai öltöző szekrényekhez.

A nyári hetek tématervei alapján készült műalkotásokat péntekenként a működő csoportok öltözőjében fogjuk kifüggeszteni.

Kérjük, hogy azok a szülők, akik már nem hozzák óvodába gyermeküket, vigyék haza az öltözőszekrényben maradt tárgyakat, ruhaneműt.

Élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk!

Üdvözlettel: Meséskert tagóvoda dolgozói

Nyári napirend 2023. június 20-tól