Különfoglalkozások rendje

FENNTARTÓ ÁLTAL BIZTOSÍTOTT INGYENES KÜLÖNFOGLALKOZÁSOK

Ezek a szolgáltatások a délelőtt folyamán, nagycsoportosaink napirendjébe beépítve zajlanak.

Játékos vízhez szoktatás
Úszás a Honvéd Uszodában, szerdán és pénteken.

Labdás Torna a Láng Sportcsarnokban

Buszos utazással történik, hétfőn.

Honvéd Torna keddenként.

DÉLUTÁNI MŰHELY FOGLALKOZÁSOK NAGYCSOPORTOSOKNAK (TÉRÍTÉSMENTES):

Kísérletezők műhely és Interaktív Mozgás műhely szerdai napokon kerül megszervezésre.

ÖNKÖLTSÉGES KÜLÖNFOGLALKOZÁSOK

Hittan

Térítésmentesen igénybe vehető.
Hétfőnként kerül megszervezésre.

Táncelőkészítő, ANGEL DANCE foglalkozás

Keddenként kerül megtartásra.

Judo foglalkozás

Középső csoportosaink számára keddenként,
Nagycsoportosainknak csütörtökönként kerül megtartásra.

Ovis-Foci

Hétfőnként kerül megszervezésre.

Sakk szakkör

Keddenént kerül megszervezésre.

“Csillagtündér”
(személyiség és érzelmi intelligencia fejlesztése)

Hétfőként kerül megtartásra.

Tudnivaló önköltséges különfoglalkozásainkról:

A foglalkozásokat szervezők részére történik a térítési díj befizetése: személyesen, vagy átutalással.

• A foglalkozás időtartama alatt a gyermekekért a felelősséget a szervezők vállalják.
  • Az óvodai csoportból, az óvodapedagógusoktól veszik át a gyermekeket a foglalkozást szervezők.
  • A foglalkozás befejezése után, óvodapedagógusnak kell átadni a gyermekeket a foglalkozást szervezőknek.
  • A délutáni külön foglalkozáson résztvevő gyermekek, az adott napon, a záróscsoportszobában dolgozó óvodapedagógussal lesznek (zárós-csoport jele a központi faliújságon megtalálható).
    Mindez azt jelenti, hogy a délutáni külön foglalkozáson részvevő gyermekek, az adott napon nem a játszóudvaron lesznek a saját csoportjukkal, hanem a zárós csoportszobában.
    Szervezés szempontjából, úgy gondoljuk, hogy a külön foglalkozást tartó munkatársunknak „idő-takarékosabb”, ha nem a játszóudvaron kell a gyermekeket átadni a csoportos óvodapedagógusoknak külön-külön.

Az óvodai önköltséges és egyéb fejlesztő foglalkozásokkal kapcsolatban készített kérdőív eredményét, valamint az Egyesített Óvoda pedagógiai elveit a fejlesztő célú és az önköltséges szolgáltatásokkal kapcsolatban a következő két dokumentumban olvashatják: