CSOPORTOK - Süni

Óvodapedagógusok: Horváth Klaudia (Klaudia néni), Schwarcz Eszter (Eszter néni)

Dajka néni: Sándor Judit (Judit néni)

A Süni csoport az emelet bal oldali részén található a lovacska csoport mellett. A csoport jó hangulatát a dekoráció és a benne szorgoskodó, mindennapjukat ott töltő sün család alkotja. Négy sün mama és 24 nagycsoportos sünike lakja az óvoda ezen csoportját.

Eszter néni kedvességével, fantasztikus ötleteivel érdekessé varázsolja a mindennapokat.

Ally és az angol tanulás átszövi az egész délelőttöt, érdekes szavakat újfajta játékokat és szebbnél szebb mesét és csodás dalokat hoz a gyermekeknek.

Judit néni anyai szeretetét nehezen lehet felülmúlni, úgy ismeri a gyermekeket mintha a sajátjai lennének, gondoskodik róluk megvígasztalja őket vagy éppen ösztönzi őket az önállóságra.

Klaudia néni a mesék, a zene és a tánc világát csempészi bele a mindennapokba. Legfontosabb, hogy a gyermekek az óvodás éveire majd boldogan emlékezzenek vissza.