CSOPORTOK - Mókus

Óvodapedagógusok: Fuchs Alexandra (Szandra néni), Kocsis Laura (Laura néni)

Dajka néni: Kovács Annamária (Annamari néni)

Pedagógiai asszisztens: Hortobágy Nóra

Kocsis Laura vagyok, két és fél éve dolgozik itt a Meséskert Tagóvodában. Lételemem a zene és a mozgás, ezt a kettő tevékenység fajtát végzem a legszívesebben, ráadásul a gyerekek szintén kiemelten szeretik az ilyen foglalkozásokat. Fontosnak tartom a környezetünk védelmét a mindennapokban, a lelki egészséget. Sokat beszélgetek a csoportomban kissé elvont, de szükséges fogalmakról és érzésekről.

Fuchs Alexandra vagyok, az óvodában Szandra néni. Gyerekkorom óta a mindennapjaim része a tánc, így a gyerekek életében is nagy szerepet szentelek a mozgásra. Rendkívül fontosnak tartom környezetünk védelmét, így előnyben részesítem vizuális tevékenységek, készségfejlesztő játékok során a természetes és újrahasznosított anyagokat, ezáltal csökkentve a csoport ökológiai lábnyomát.

Kovács Annamária vagyok Mókus csoportos dajkanéni. Szeretek a gyerekek között lenni, örömmel játszom,és szívesen rajzolok is velük vagy nekik. Szeretem a jókedvet, humort bevinni és bent is tartani a csoportban.

Hortobágyi Nóra vagyok, pedagógiai asszisztensként dolgozom. Fontos számomra, hogy nagyon jól együtt tudják működni az óvodapedagógusokkal, igyekszem mindig támogatni és segíteni a munkájukat. Kiemelten fontos feladatomnak tartom, hogy a különleges bánásmódot igénylő gyermekek óvodai életét segítsem, beilleszkedésüket, óvodai tevékenységeiket megkönnyítsem. Szeretem bevinni a csoportok életébe a humort és a jó kedvet.